• Головна
  • Чернівецький військомат: служба в Збройних силах – це не тільки Конституційний обов’язок, а й престижна професія
18:23, 9 грудня 2015 р.

Чернівецький військомат: служба в Збройних силах – це не тільки Конституційний обов’язок, а й престижна професія

У Чернівецькому обласному військовому комісаріаті закликають громадян, які мають бажання проходити військову службу за контрактом звертататися до Чернівецького обласного та районних, міського військоматів за місцем проживання.

Також військові нагадують про підвищення заробітніх виплат військовослужбовцям, в першу чергу для контрактників.

Військовий комісар Чернівецького обласного військового комісаріату полковник Віталій ЧУРАЙ пояснює, що в суспільстіві досі існує багато стереотипів про армію, основаних на розповідях старших людей. Але таких думок варто позбавлятися, оскільки армія, як і решта процесів у державі, змінюється. 

 «Адже, сьогодні служба в Збройних Силах – це не тільки Конституційний обов’язок, а й престижна професія. Молоді люди мають можливість самі вибирати, в якому населеному пункті чи у якій військовій частині їм служити: чи то у Військово-Морських Силах або в авіації, чи в десантних, механізованих або танкових військах, а можливо бути розвідником чи проходити службу у військових частинах радіоелектронної боротьби чи хімічного захисту, чи бути артилеристом, тощо. Це вибір кожного. Військовослужбовець має достойне грошове забезпечення, можливість кар’єрного зросту, перспективу отримання житла, можливість навчання за рахунок держави, в тому числі і у вищих військових навчальних закладах, та інші соціальні гарантії», - йдеться в повідомленні.

#збройні сили #контрактники #віталій чурай
Оголошення
live comments feed...