• Головна
  • Мер Чернівців Каспрук підпише сьогодні в Києві угоду з європейським банком
15:43, 22 грудня 2015 р.

Мер Чернівців Каспрук підпише сьогодні в Києві угоду з європейським банком

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук та директор КП “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук поїхали до столиці для того, щоб сьогодні, 22 грудня, підписати угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку. Про це інформує прес-служба міської ради.

Ця угода стосується подальшої співпраці банку та міської ради Чернівців стосовно проекту модернізації систем центрального теплорпостачання, який депутати нещодавно ухвалили на сесії міськради.

“Це хороша новина, що міська рада прийняла рішення про залучення коштів на реконструкцію системи теплопостачання Чернівців, – зазначив мсіський голова Олексій Каспрук. – Ми отримуємо близько десяти мільйонів євро пільгового кредиту і чотири мільйони грантової допомоги. Сума відсотків, які маємо заплатити по цьому кредиту, менша, аніж грантова допомога. Тож можна говорити про те, що ми беремо безвідсоткову позичку на реалізацію однієї з найголовніших наших завдань у місті”.

Нагадаємо, що проект модернізації систем теплопостачання передбачає для міста кредит у розмірі 10 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку та з Фонду чистих технологій. Окрім того, міська рада отримає грант - 4 мільйони євро.   

#мер #каспрук #угода #європейський банк реконструкції та розвитку
Оголошення
live comments feed...