12:41, 28 грудня 2015 р.

Дмитро Ярош створює свій рух

Колишній лідер Правого сектора Дмитро Ярош заявив про свій вихід з руху, а також про створення нового суспільно-політичного руху. Про це повідомляє korrespondent.net.

 «Я разом з моєю командою виходжу з національно-визвольного руху «Правий сектор». Ми ініціюємо створення нового суспільно-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розвитком, концепцією діяльності, програмними принципами», - йдеться в заяві Яроша.

 На думку колишнього лідера ПС, рух вже виконав свою мету. «Зараз настав час зосередитися на розвитку держави. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузкофункціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об'єднати всіх патріотів України ... Нашою метою як і раніше залишається побудова УССД (Української самостійної соборної держави). Наше завдання - двоєдине: зберегти існуючу держава як плацдарм для отримання національної державності, і провести в ньому революційні зміни, які забезпечать українському народу свободу, справедливість і добробут», - говорить Ярош.

 Також політик повідомив про те, що хоча він разом зі своєю командою і не відмовляється від революційного шляху, однак, він категорично проти псевдореволюційної діяльності, яка дискредитує репутацію патріотів. І, незважаючи на своє опозиційне становище по відношенню до чинної влади, він заперечує криваві і приречені на поразку бунти проти влади.

 Також Ярош закликає патріотів України приєднатися до його руху.

#Дмитро Ярош #новий рух #ПС #вихід
Оголошення
live comments feed...