Калинівський ринок Чернівців тепер контролюватимуть львівські фіскальники

«Комунальне підприємство МТК «Калинівський ринок» перейшло під контроль регіонального представництва фіскальної служби у Львові, але люди ніяким чином цього не відчують. Це торкнеться лише роботи самого підприємства. Підприємці й надалі традиційно подаватимуть декларації в електронному вигляді. Для них не змінилося абсолютно нічого: ані сума , ані напрямки платежу», - повідомив в.о. генерального директора КП МТК «Калинівський ринок» Ігор Маслянчук.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Калинівський ринок», згідно зміни податкової шкали рівня прибутків підприємства, перейшло у ранг великих платників податків, сплативши понад 12 мільйонів сукупних податків за рік, а відтак автоматично потрапило на облік регіональної фіскальної служби, що знаходиться у Львові. Бюджет Чернівців від цього теж не втрачатиме: комунальне підприємство МТК «Калинівський ринок» і надалі поповнюватиме міський бюджет.

«До прикладу, у січні 2016 року доведене завдання щодо надходжень - 1 мільйон 200 тисяч гривень і воно виконане»,- зазначив Ігор Маслянчук. Частина податків від роботи ринку, які платять до місцевого бюджету і надалі скеровуватиметься саме туди.

Калинівський ринок фіскальна служба Львів податки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі