Чернівецькі мітингувальники прийняли резолюцію

На офіційному сайті БДФЕУ оприлюднена резолюція студентів із заявою про продовження мітингу в Чернівцях.

Вже понад тиждень студенти БДФЕУ відстоюють свої позиції та протестують проти реорганізації університету і приєднання його до ЧНУ. Активісти переконані, що їхню думку відверто зневажають, а тому налаштовані стояти до останнього на збереженні статусу своєї альма — матер. Так, на сайті університету була розміщена резолюція із заявою про продовження боротьби та вимоги збереження за університетом права на автономію.

Далі цитата:

«Ми, учасники мітингу, стурбовані необґрунтованими діями Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, щодо насильного приєднання БДФЕУ до ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Без врахування думки студентського колективу, науко-викладацького складу, народних депутатів міста, області, батьків, студентів, тому сьогодні заявляємо:

1. Продовжити боротьбу студентства, науково-викладацького колективу, батьків БДФЕУ за скасування несправедливого розпорядження Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію БДФЕУ» від 20.01.2016 року №44.

2. Звернутися з вимогою до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України захистити права та інтереси студентства та працівників університету, керуючись законом « Про вищу освіту».

Нагадаємо, що нещодавно активісти повернулися із Києва, де мітингували перед парламентом.

БДФЕУ протест резолюція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі