
10:00, 16 лютого 2016 р.
На Вижнничині пограбували дідуся - вкрали гроші та шубу
До правоохоронців Вижницького району звернувся 89-річний житель села Іспас, котрий розповів, що з його будинку невідомими були викрадені гроші і шуба. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
Правоохоронці прибули на місце злочину і незабаром встановили особу, причетну до крадіжки 1000 гривень і шуби вартістю 250 гривень - нею виявився 34-річний житель села Чорногузи, знайомий потерпілого.
Крадій вже притягувався раніше до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. У скоєному він зізнався, шубу віддав, а гроші вже встиг витратити.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Крадіжка». Слідство триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:23
20:34
Вчора
19:07
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
22:30, 24 червня
237
16:01, 26 червня
10:55, 2 липня
54
live comments feed...
Коментарі