У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО)

У руслі сьогоднішніх подій центральне місце посіло протистояння навколо ЖК «Проспект», вже вкотре згаданого і не вирішеного питання. Інформує журналіст 0372.ua.

Ще в обідній час біля території недобудованого комплексу «Проспект» розпочалися «слідчі дії», що вже своїм початком змусили засумніватися у їх правомірності. Вхід до приміщення був прокладений шляхом розбиття вхідних дверей, такий акт вандалізму привернув увагу зокрема інвесторів, котрі вже протягом чотирьох років чекають на право власності приміщенням. Але зайти до комплексу так і не вдалося, по лінії дверей шлях людям перекривали представники спецпідрозділу (присутні повідомили, що це «Сокіл»)

У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

З’ясувати мету і доцільність проведення слідчих дій вдалося не відразу, а при спробі проникнути всередину, одна з присутніх інвесторів отримала тілесні ушкодження. Жінка повідомила, що представник спецпідрозділу наніс їй удар в область сонячнго сплетіння.

В ході тривалих суперечок стало відомо, що в ЖК «Проспект» проводяться слідчі дії, участь у яких, як з’ясувалося, взяли слідчий, прдставник виконавчої служби та юрист зі сторони будівельної компанії «Гіпербуд», двоє останніх взагалі не повинні були бути присутніми на місці слідчих дій, як прокоментував предстаник спілки інвесторів.

У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Із приміщення комплексу було винесено 28 мішків та чотири коробки документів, а також закритий сейф. Що міститься в цих документах наразі не відомо, їх в ході справи вивчатимуть юристи.

Але ще більшого фурору навели поняті слідства, котрих оперптивники вивели під руки з «Проспекту». Чоловіки, за словами свідків події, перебували у стані сильного алкогольного сп’яніння, окрім того, не мали документів посвідчення особи та є представниками Донецької області.

У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

 12784475_1754267318192149_1878398608_n

Такий характер слідчих дій гостро суперечить правовим нормам та не міг не викликати бурю протестів з боку інвесторів, то ж було прийняте рішення про залучення до справи прокуратури області.

Прокурор на «поле конфліктів» приїхав, проте, коментувати ситуацію відмовився.

Понятих, за офіційною заявою інвесторів, представники Національної поліції доставили на експертизу по визначенні рівня алкоголю в крові та ідентифікацію їх осіб.

Чи візьметься прокуратура за вирішення даної справи, наразі не відомо.

У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-12 У Чернівцях між інвесторами та забудовником розгорнулася справжня війна (ФОТО, ВІДЕО), фото-13

 

 

 

 

Конфлікт "Проспект"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі