• Головна
  • MERIDIAN CZERNOWITZ: Здобутки, успіхи, майбутні перспективи
19:20, 24 березня 2016 р.

MERIDIAN CZERNOWITZ: Здобутки, успіхи, майбутні перспективи

Сьогодні у «Найкраща кавярня на розі» відбувся прес-ланч з президентом Міжнародного фестивалю Святославом Помаранцевим.

Піар менеджер фестивалю у затишній атмосфері кав’ярні зустрівся з представниками ЗМІ та проаналізував практику минулих років та проведення цьогорічного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ 2016.

За словами Ігоря Помаранцева, на даний час все більше європейських читачів та представників інтернаціональної інтелігенції впізнають бренд фестивалю завдяки численним публікаціям у таких масштабних іноземних ЗМІ, як Frankfurter Allgemeine Zeitung ( Німеччина, тираж газети понад 365 000 екземплярів, а цільова аудиторія читачів сайту нараховує понад 1 168 000 осіб), Berliner Zeitung, Die Furche (Австрія), Nordwestschweiz (Швейцарія) та багато інших. Загалом у німецьких, австрійських та швейцарських ЗМІ було опубліковано 30 матеріалів, які охопила 10-ти мільйонна аудиторія читачів.

Окрім цього, президент заходу повідомив про затрати, пов’язані з фестивалем, розповів, що в середньому на перебування іноземного гостя передбачається одна тисяча євро, а загальний бюджет дійства  - 80 тисяч євро. Власне тому існує загроза для поетичного заходу, адже силами організаторів вдається зібрати близько 50 тисяч, ще 30 потрібно зібрати в рамках міста.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мередіан Черновіц #ЗМІ/кошти/перспективи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...