
10:48, 14 квітня 2016 р.
На сайті Чернівецької міськради ще дві петиції набрали 250 голосів
У розділі «Електронні петиції» ще два звернення набрали необхідну кількість голосів.
В першій петиції йдеться про безкоштовний збір серед громади міста шкідливих відходів – це пошкоджені прилади з вмістом ртуті (люмінесцентні та «енергозберігаючі» лампи). Дане звернення набрало 267 голосів.
Ще одне звернення, яке виступає проти зміни лікувально-медичного закладу, а саме поліклініки №2 і переходу до дільничних медиків колишньої залізничної лікувальної установи. Йдеться про мешканців вулиць : Героїв Майдану, Сторожинецької, Каспрука, Алма – Атинська, Рівненська, Проспект Незалежності.
Звернення, що зібрали відповідну кількість голосів розглядатимуться протягом десяти днів від дня їх реєстрації. Відповіді будуть розміщені на сайті міської ради.
Читайте також: Чернівчани просять зберегти парк Шиллера
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:56
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
21:33, 3 липня
00:00, 17 березня
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
15:38, 1 липня
live comments feed...
Коментарі