
09:00, 21 квітня 2016 р.
"Чернівецька обласна рада сприятиме бізнес-ініціативам румунських партнерів", - Мунтян
На конференції, яка відбулась вчора, Мунтян запевнив румунських партнерів, що облрада готова сприяти розвитку бізнес-ініціатив.
Про це інформує прес-служба Чернівецької обласної ради.
Вчора, 20 квітня, відбулась друга конференція AFACERI.RO-Чернівці. На ній Голова Чернівецької облради висловив думку про те, що відкриття нових пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні пожвавить розвиток малого і середнього бізнесу у Чернівецькій області.
Мунтян сподівається, що Порошенко, під час свого офіційного візиту в Румунію 21 квітня, обговорить питання про збільшення пунктів перетину українського кордону.
Мунтян також наголосив, що обласна рада готова сприяти всім бізнес-ініціативам румунських бізнесменів.
Читайте також: Румунські інвестори співпрацюватимуть з Буковиною
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
05:01, 10 лютого
09:29, 6 лютого
17:10, 5 лютого
09:29, 6 лютого
09:29, 6 лютого

Коментарі