• Головна
  • У Чернівцях місця для продажу баштанних культур, квасу та прохолоджувальних напоїв, морозива і кави розподілятимуть на конкурсі
18:21, 29 квітня 2016 р.

У Чернівцях місця для продажу баштанних культур, квасу та прохолоджувальних напоїв, морозива і кави розподілятимуть на конкурсі

Дозволи на розміщення пересувних тимчасових споруд (ПТС) для провадження підприємницької діяльності у Чернівцях надаватимуть на конкурсі.

Про це на брифінгу у Чернівецькій міській раді повідомила головний архітектор міста Наталія Хілько.

Перші конкурси для розміщення таких споруд для реалізації кави, квасу та прохолоджувальних напоїв, морозива, баштанних культур вже оголошено. Переліки та схеми розміщення ПТС затверджено рішенням виконавчого комітету. Для продажу квасу і прохолоджуючих напоїв визначено 42 місця, кавомобілів – 16, морозива – 18, баштанних культур – 37. Конкурси є відкритими. Конкурсні пропозиції претендентів оцінюються поетапно за такими критеріями:

1. Найбільший розмір плати за право тимчасового користування 1 кв.м елемента благоустрою комунальної власності;

2. Естетичний вигляд пересувної тимчасової споруди;

3. Сума початкового внеску приймається в розмірі середньої базової ставки плати за право тимчасового користування 1 кв.м елемента благоустрою комунальної власності для відповідної зони з урахуванням інфляції.

Крок торгів встановлюється у розмірі 10 відсотків від суми початкового внеску. Під час розгляду естетичного вигляду враховуються архітектурні особливості місця розташування та зовнішнього вигляду пересувної тимчасової споруди. Відбір переможця конкурсу відбувається відкритим рейтинговим голосуванням конкурсного комітету по кожній пропозиції за естетичний вигляд пересувної тимчасової споруди, починаючи з пропозиції претендента який запропонував найбільшу суму плати за право тимчасового користування 1 кв.м елемента благоустрою комунальної власності. Після визначення переможців, укладаються договори на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою та оформлюються паспорти прив’язки в ДМБК та ЗВ. Кожній ПТС   після отримання паспортів прив’язки будуть присвоюватись QR-коди. Чернівчани зможуть дізнатися, хто є власником ПТС і на скільки видано дозвіл. 11 травня буде проведено конкурс з розміщення ПТС з продажу квасу та прохолоджувальних напоїв, 18 травня – з розміщення кавомобілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кава #точки торгівлі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...