• Головна
  • У Чернівецькій міськраді дали відповідь на електронну петицію щодо заборони проведення «Гей-параду»
11:43, 12 травня 2016 р.

У Чернівецькій міськраді дали відповідь на електронну петицію щодо заборони проведення «Гей-параду»

Нещодавно вслід за електронною петицією про проведення мирної ходи на підтримку ЛГБТ – спільноти, зявилося ще одне звернення щодо заборони такого заходу. Перша петиція не набрала потрібної кількості голосів, однак друге звернення отримало підтримку від 258 осіб. 10 травня на звернення громадян була опублікована відповідь.

Текст відповіді:

«На Вашу електронну петицію щодо протесту проти проведення в місті гей-параду, яка набрала 258 голосів станом на 03.05.2016 р. повідомляємо наступне. 
Відповідно до статті 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування. Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку - з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей. 
З метою проведення мирного зібрання та для того, щоб уповноважені органи влади могли забезпечити охорону громадського порядку під час проведення мирного заходу, організатор заходу повинен завчасно подати до виконавчого комітету міської ради повідомлення про його проведення, в якому обов'язково зазначається дата проведення, час початку та орієнтовна тривалість заходу, мета і форма проведення заходу, місце проведення заходу, маршрут пересування демонстрантів чи учасників походу (для заходів, які пов'язані з переміщенням учасників - релігійні процесії, походи, демонстрації тощо), передбачувана кількість учасників заходу, прізвища, імена та по батькові або найменування організаторів (організатора) мирного заходу, адреси та номери їх (його) телефонів, дата подання повідомлення. 
Інформуємо, що до Чернівецької міської ради не надходили повідомлення встановленого зразка про проведення 05.05.2016 р. в м. Чернівцях гей-параду. Тому підстав для проведення параду або його заборони немає».

Читайте також:У Чернівцях запропонували провести мирну ходу на підтримку ЛГБТ -спільноти.

Чернівчани звернулися з петицією про заборону проведення гей-параду.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проведення гей-праду #звернення #відповідь на петицію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...