![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
10:47, 26 травня 2016 р.
За минулу добу у Чернівцях під колеса автомобіля потрапили 2 дитини
Вчора по вулиці Бережанській автомобіль наїхав на 8-річну дівчинку – мешканку Чернівців. Ще одна дорожньо-транспортна пригода трапилася по вулиці Героїів Майдану, в ній постраждала 12-літня чернівчанка.
Про це інформують у ГУ НП області.
Так, 25 травня по вулиці Бережанській 53-річний водій автомобіля марки «Мерседес» допустив наїзд на 8-річну дівчинку (мешканка обласного центру). Дитину з травмами пальців на ногах госпіталізували до медичної установи. В цей же день, ще одна ДТП трапилася по вулиці Героїв Майдану. 40-річний водій «Фольксавагена» вчинив наїзд на 12-річну мешканку міста Чернівці. Дитину з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі