
17:20, 11 серпня 2016 р.
Чернівці можуть залучити мільйонні інвестиції на енергорозвиток міста
Вчора, 10 серпня, відбулося обговорення на тему енергетичного розвитку.
Про це інформує прес-служба міськради.
Захід пройшов завдяки співпраці міської ради і німецької компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Участь мерії в міжнародному проекті «Енергоефективність у громадах» дає можливість виграти грант на впровадження «ноу-хау» в енергетиці.
Наприклад, перший конкурс передбачає 750 тис. євро, другий — 1 млн. євро і третій — 1,5 млн. євро.
Заявки можна подавати в період 2017-2019 років.
Читайте також: На Буковині шведські інвестори хочуть відновити ГЕС

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:08
Вчора
14:33
20 червня
12:18
20 червня
09:12
20 червня
18:09
19 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:30, 9 червня
08:15, 16 червня
13:45, 17 червня
23:01, 15 червня
08:10, 16 червня

Коментарі