
10:30, 26 вересня 2016 р.
Чернівецькі велогонщики гарно виступили на всеукраїнських змаганнях
Команда буковинських велогонщиків відзначилась на всеукраїнських стартах, які проходили на Рівненщині.
Про це у коментарі для ресурсу «Молодий Буковинець» розповів заслужений тренер України Ілля Руссу.
Рівне вперше приймало такого рівня змагання: одночасно стартував чемпіонат країни з крос-кантрі та етап Кубка України. Павло Чукан, який виступає в дисципліні для юніорів, двічі переміг у гонках. Данило Пікалов фінішував на третьому місці. Варто відзначити, що на двох змаганнях наш регіон представляють дванадцять спортсменів.
Читайте також: Буковинські футболісти влаштували бійку під час матчу (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
07:50, 12 червня

Коментарі