![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
10:00, 14 лютого 2017 р.
Колишній секретар міськради Михайлішин живе за межею бідності, - активіст
Таку інформацію представив один із місцевих активістів.
На думку Тараса Прокопа, можна побачити залежність між першістю на виборчому окрузі в місті і кількістю отриманих голосів, які часто співвідносяться з величиною доходу сім’ї, винятками є хіба що депутати Ставчанський та Петришин. «Доречі, колишній секретар ради Михайлішин з сім’єю живе за межею бідності, в нього сукупний дохід на членів сім’ї за минулий рік - 10320 гривень», – зазначив він.
Активіст пропонує змінити систему виборів і ніяких округів, ніякої мажоритарки, тільки пропорційна система з відкритими списками, щоб важче було купляти виборців і щоб всі виборці міста могли собі окремо вибрати конкретну людину зі списку партії за яку хочуть голосувати, а не з списку по одному кандидату від партії.
Читайте також: Фракція без «Самопомочі», - політолог про чернівецьких депутатів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
live comments feed...
Коментарі