![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:00, 14 лютого 2017 р.
На Буковині вода, яка надходила до місцевої школи, мала запах фекалій
На щастя обійшлося без отруєнь, бо вчасно відреагували.
У селі Кам’янка Глибоцького району виявили забруднення двох колодязів, вода з яких надходила до місцевої школи. Перевірка санітарної служби показала, що вода забруднена коров'ячим мустом, там міститься кишкова паличка і вона мала запах фекалій. Тому її відразу заборонили використовувати та провели «гіперхлоризацію».
В місцевій поліції зазначають, що це вчинили невідомі особи, тому слідчі зараз опитують місцевих мешканців та шукають будь-яку інформацію щодо цього випадку, повідомляє повідомляє hlyboka.rayon.cv.ua. Після такого випадку всі наголошують, що колодязі потребують надійної охорони та уникнення легкої доступності до них. Тому керівництву школи і сільської ради дані відповідні рекомендації щодо наведення порядку в захисті колодязів, що знаходяться за півтора кілометра від села.
Читайте також: У Чернівцях підприємці самі мають розчистити дах від бурульок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі