
15:31, 15 лютого 2017 р.
У Чернівцях недоброякісних перевізників можуть позбавити ліцензії
Електронна петиція щодо підвищення якості транспортного сполучення жителів Садгірського району м. Чернівці набрала 251 голос.
Автор петиції вимагає наступне: зобов'язати перевізників дотримуватись ліцензійних умов пасажирських перевезень і забезпечувати належний інтервал руху маршруток в межах 8-10хв. У разі виявлення фактів недотримання умов перевезень (а такі мають місце і повинні бути задокументовані спеціально створеною комісією ) виносити на розгляд питання про позбавлення ліцензії на пасажирські перевезення таких перевізників і забезпечити проведення нового відкритого конкурсу на пасажирські перевезення по зазначених маршрутах.
Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.
Читайте також: Брудний та дірявий салон, недотримання графіку руху, хамське відношення водіїв, - чернівчани про місцевий транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:12
Вчора
14:53
Вчора
13:23
Вчора
12:03
Вчора
10:39
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:11, 30 березня
20
16:45, 25 березня
12:37, 19 березня
16
15:00, 29 березня
09:10, 28 березня

Коментарі