• Головна
  • В Чернівцях активісти зауважують, що чиновники крадуть гроші на ремонті вул. Б. Хмельницького
14:00, 24 лютого 2017 р.

В Чернівцях активісти зауважують, що чиновники крадуть гроші на ремонті вул. Б. Хмельницького

Фінансова інспекція перевіряла витрати по ремонтних роботах, але без громадськості.

За словами Аркадія Берези, чиновники обурені тим, що активісти примусили департамент зменшити витрати за виконані роботи по факту , чиновники говорять - як це так, що активісти не допустили рахувати та списувати гроші не по завищених нормах та розцінках. «Але активістів та мене особисто запросити на комісію з перевірки виконаних робіт побоялися тому, я знаю де та що шукати ( маю гігабайти фото та відео фіксації )», - зазначив він.

Згідно акту складеному попередньою комісією ДЖКГ(робота комісії відбувалася без активістів ) але цифри фактажу виконаних робіт під тиском активістів були приведені в порядок тобто відвідають дійсності, а ось дефектування залишку робіт по вулиці все рівно збільшено департаментом рівно у два рази. «Не дивлячись на те, що підписали чиновники та деякі депутати завідомо злочинні цифри мені під тиском прийшлося підписати акт щоби можна було процес по вулиці рухати далі !!
На сьогоднішній день гроші по фінансуванню вулиці заблоковані. А проведення тендеру знову буде на збільшену у два рази суму 5 295 тис. гривень», - наголосив активіст.

Читайте також: В Чернівцях депутати заборонили керівникам комунальних підприємств нараховувати премії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черінвці #активісти #ремонт #Хмельницького
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...