![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
14:00, 28 лютого 2017 р.
Губернатор Буковини вирішив перевірити свої навики з автоматом
24-25 на військовому полігоні «Прибан» проведено навчальні дні.
Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук також взяв участь у практичних заняттях з територіальної оборони. В той день, 25 лютого, близько 140 осіб відпрацьовували на полігоні навики стрільби з вогнепальної зброї. Як повідомляє прес-служба ОДА, заходи територіальної оборони фінансуються згідно прийнятої програми в нашій області, і покликані готуватися до будь-яких ситуацій.
Інструкторами під час навчань були офіцери, які проходили службу, зокрема і у зоні проведення бойових дій. «Вони склали організаційне ядро і можуть передавати своє вміння менш досвідченішим колегам», - зазначив обласний військовий комісар Володимир Шведюк.
Читайте також:Буковинець побив росіянина на чемпіонаті світу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі