• Головна
  • Чернівецькі перевізники запевнили, що проїзд має коштувати п'ять гривень (відео)
12:40, 2 березня 2017 р.

Чернівецькі перевізники запевнили, що проїзд має коштувати п'ять гривень (відео)

Вони вирішили розповісти про іншу сторону медалі транспортного колапсу у Чернівцях. Перевізники стверджують, влада їх не чує вже більш ніж 2 роки. 

- Сьогодні чернівчани зіткнулися з економічним лихом великих розмірів. Стрімким ростом цін на споживчі товари, газу, води, електроенергії відсьогодні на 22%. Уже всьоме за останні два роки дорожчає електроенергія, - наголосила Поліна Храпчинська,перевізниця.
Усе це б’є по кишенях перевізників та пасажирів, запевняє пані Поліна, йдеться у сюжеті "ТВА".
- А причина усьому, на жаль, протиріччя політичних і бізнесових інтересів між головою та депутатським корпусом, - вважає Поліна Храпчинська, перевізниця.
Голова не може, а депутатський корпус не хоче. Саме так пояснює ситуацію із транспортним колапсом перевізниця. Її колега із досвідом роботи на ринку перевезень 16 років запевняє, скільки не просили владу переглянути ціну на проїзд, усе марно. 
- Як можна було довести перевізників до такого стану, що вони зупинились, і їм вручати оці документи і залишили без роботи сотні людей, і вручити на ходу заяви про те, що розірвані угоди?!, - наголосив Степан Косташ, перевізник
- Ми звертаємося до органів місцевого самоврядування, щоб цей тариф був переглянутий. Дуже скрутною стала ситуація після нового року, оскільки до усіх чинників додалася ще й у 2 рази збільшена мінімальна заробітна плата, - зауважив Валерій Максименко, перевізник.
Між іншими скаргами та наріканнями згадали перевізники і те, що часто виручали владу у скрутні часи: узимку - сіллю для доріг, і мало не утримували сім’ї військовослужбовців, які повернулися з АТО. Чому ж тепер таке ставлення до них, не розуміють. 
- Ми людей одягали, взували і давали їм одяг, і утримували їхні сім’ї. Влада була дуже далека від того, - запевнив Степан Косташ, перевізник. 
На обговорення перевізники прийшли, за їхніми словами, із обґрунтованою ціною - 5 гривень. Кажуть, так зможуть працювати не у збиток.
Обурюватись завищеною, на їхню думку, ціною почали пенсіонери. 5 гривень - необґрунтований тариф на проїзд, вважають і члени виконкому. Мовляв, департамент чітких розрахунків досі не побачив від власників маршруток. І тільки самі перевізники винні у тому, що зараз відбувається у місті.
- Департамент перевіряє ці обґрунтування, і тільки після того проводяться громадські слухання. А вони є обов’язковими, бо вони прописані у статуті міста Чернівці. Після цього тарифна комісія засідає, визначає межу підняття тарифу. Можливо, це буде 20 копійок, можливо, це буде гривня, - сказала Антоніна Бабюк, член виконкому Чернівецької міськради.
Відтак людям вимагати від перевізників треба передусім хорошого ставлення водіїв, чистоти у салонах та точного руху у межах маршруту. Повністю згідні з цим чернівчани. Кажуть, мало того, що часто їм не дають квитків, до того ж категорично відмовляються перевозити людей похилого віку. 
- Я не виходжу з автобуса, показую їм рішення суду. А він каже: "Засунь собі в … ці рішення суду", - розповів Віктор, пенсіонер.
Відтак перевізники та пасажири покричали, пообурювались і не домовились, як далі бути із транспортним вакуумом. Єдине, приватники запевнили, якщо влада і далі їх ігноруватиме, то постраждають лише чернівчани. Адже автобусів через брак коштів випускатимуть на маршрути щоразу менше.  

Нагадаємо, буковинець просить придбати нові тролейбуси 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #ціни #перевезення #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...