• Головна
  • На Буковині фіскали знайшли автівку вщент забиту цигарками, її правопорушники хотіли перевезти до Румунії
13:00, 22 березня 2017 р.

На Буковині фіскали знайшли автівку вщент забиту цигарками, її правопорушники хотіли перевезти до Румунії

На Буковині фіскали знайшли автівку вщент забиту цигарками, її правопорушники хотіли перевезти до Румунії

У вівторок, 21 березня, у рамках проведення операцій " Акциз-2017 " та " Рубіж-2017 " оперативники фіскальної служби спільно з працівниками прокуратури Чернівецької області та прикордонниками виявили 19,5 тисяч пачок цигарок марки " Марбле " без марок акцизного податку України орієнтовною вартістю 487,5 тис. грн.

Про це повідомляє Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

За словами першого заступника начальника ГУ ДФС у Чернівецькій області полковник податкової міліції Сергія Гакмана, автомобіль марки " Мітцубісі-Паджеро " без державних номерних знаків, вщент заповнений контрафактними цигарками знаходився у складському приміщенні де зберігалася соя у одному з сіл Глибоцького району.

Про те, що даний автомобіль ймовірно був призначений для спроби незаконного переміщення з території України на територію Румунії поза митним контролем свідчить і його технічний стан – зафарбовані вікна та повністю заварені двері, крім водійського. Та й знаходився він у сховищі за два кілометри від державного кордону між Україною та Румунією – розповідає Сергій Гакман.

На даний час вирішується питання щодо внесення відомостей по даному факту до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України

#цигарки #фіскальна_служба
Оголошення
live comments feed...