• Головна
  • У Чернівцях на вулиці Головній енергетики зруйнували новий тротуар
17:00, 22 березня 2017 р.

У Чернівцях на вулиці Головній енергетики зруйнували новий тротуар

У Чернівцях на вулиці Головній енергетики зруйнували новий тротуар

На вулиці Головній енергетики зруйнували відрізок тротуару, який лише минулого року зробили. А зруйнували, аби прокласти силовий кабель. 

Про це інформує на своїй сторінці уФейсбуці активіст Іван Патарак

"Рівень неповаги до витрати коштів міського бюджету та до містян у деяких служб просто зашкалює! У нас так повелось, що одні служби ремонтують, а інші йдуть за ними і руйнують!

Ось свіжий приклад, відрізок тротуару по вул. Головній між Чкалова та Полєтаєва, який минулого року капітально відремонтували та вистелили новеньку бруківку. Все виглядало рівненькі та гарно. Думаю мешканці були раді ходити по чистому, новому тротуару.

Сьогодні ж, силами обленерго цей відрізок повністю перекопали для прокладання силового кабелю. Зруйнували вщент всю пророблену минулого року роботу.

Я хочу запитати у міського голови, керівника ДЖКГ, керівника обленерго. Чи узгоджували вони свої дії? Яка нагальна причина змусила обленерго перекопати новий тротуар? А найголовніше, хто і в які строки ЯКІСНО відновить покриття." - пише активіст.

Тим часом, керівник департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Сергій Погорений у коментарі інформаційному агентству «АСС» пояснив – енергетики не прокладали кабель раніше, бо не мали грошей. Він також запевнив, що вони відновлять покриття.

" На початку 2017 року обленерго звернулося до нас із листом щодо прокладання іншої нитки для резервного живлення, бо під загрозою електропостачання був центр міста, – пояснює Сергій Погорений.

"За інформацією енергетиків, лише цього року держава дала кошти на заміну цього кабелю. Усі роботи оплачує «Чернівціобленерго», грошей із міського бюджету не витрачатимемо. Ми прослідкуємо, щоб це покриття було таке, як ми зробили торік." - додав пан Сергій.

#тротуар #ремонт #енергетики
Оголошення
live comments feed...