• Головна
  • На Буковині авто з іноземними реєстраціями влаштували страйк на кордоні
20:30, 23 березня 2017 р.

На Буковині авто з іноземними реєстраціями влаштували страйк на кордоні

На Буковині авто з іноземними реєстраціями влаштували страйк на кордоні

Впродовж кількох годин на ПП «Сокиряни» власники транспортних засобів з іноземними реєстраціями відмовлялись покидати територію України та в’їжджати до сусідньої Молдови.

Водії обурені через встановлення інженерних споруд молдовською стороною від пункту пропуску до лінії держкордону. Адже раніше власники автівок з іноземними реєстраціями після огляду могли розвернутися і потрапити назад, не заїжджаючи на ПП Республіки Молдова та не перетинаючи державний кордон України.

За словами водіїв, такі дії дозволяли їм заощаджувати гроші, не сплачуючи «вінето». А це не мала вже сума: 7 днів – 4 євро, на 15 – 8 євро, на 30 – 15 євро, на 90 – 40 євро та на 180 днів – 90 євро.

Молдовська сторона запевнила мітингувальників, що додаткових зборів не стягуватиме з водіїв, а у разі відмови у перебуванні на території республіки оформлятиметься відповідний документ і такі особи разом з автівками повертатимуться на територію України. Мітингувальники почали поступово роз’їжджатися з надією на виконання своїх зобов’язань охоронцями кордону, пише nordbess.cv.ua.

#Буковина #кордон #страйк
Оголошення
live comments feed...