• Головна
  • Депутати "Рідного міста" мріють повторити сценарій 2011 року: усунути з посади мера Олексія Каспрука
09:00, 28 березня 2017 р.

Депутати "Рідного міста" мріють повторити сценарій 2011 року: усунути з посади мера Олексія Каспрука

Депутати "Рідного міста" мріють повторити сценарій 2011 року: усунути з посади мера Олексія Каспрука

Як повідомлялося раніше, депутати Чернівецької міськради від фракції " Рідне місто " намагались висунути питання висловлення недовіри міському голові.

Як розповів мер Чернівців Олексій Каспрук журналісту molbuk.ua, вони мріють повторити сценарій 2011 року, коли обранці усунули з посади мера Миколу Федорука.

" Кришталева блакитна мрія дитинства " " Рідного міста " - повторити сценарій 2011 року, коли вони почнуть керувати містом. Зрозуміло, що такий міський голова, який обраний громадою, який звітує не перед "Рідним містом", а перед громадою, який не дає можливості їм робити якісь зловживання, їм не потрібен. Для них ідеальна ситуація - коли містом керуватиме секретар, який залежний від депутатів фракції, і який їм допоможе розділити між собою підприємства, управління... " , - заявив Каспрук.

Водночас інцидент з хабарем в управлінні освіти Чернівців міський голова назвав " неприємним випадком " .

" Правоохоронці працюють, і я думаю, що вони дадуть належну оцінку цій ситуації. На жаль, це не перший випадок у Чернівцях. Такі випадки вже були і за моєї каденції, і за каденції Михайлішина. Щоправда, тоді були не такі суми, а значно вищі. Всі прекрасно розуміють, що в Україні існує корупція, і вона є всюди - і в Києві, в Чернівцях, і в сесійній залі, і в медицині, і в правоохоронних органах... Дуже добре, що працюють правоохоронні органи, дуже добре, що виявляють якомога більше таких моментів " , - додав міський голова.

Каспрук вважає, що " Рідне місто " " вирішило скористатися ситуацією " та ініціювало скликання позачергової сесії міськради.

" Натомість "Рідне місто" вирішило цим скористатися. Хоча, фактично, це - чиновник у четвертому коліні від мене. Коли заступника начальника департаменту житлово-комунального господарства взяли на хабарі, не було позачергових сесій, не було рішень про звільнення директора департаменту чи недовіри міському голові. Просто нині так склалося, що в освіті відбуваються якісь процеси, і зрозуміло, що під час них є чимало невдоволених " , - сказав мер Чернівців.

#Каспрук #депутати #сценарій
Оголошення
live comments feed...