• Головна
  • В кулуарах міської ради посадовці влаштували бійку
16:30, 28 березня 2017 р.

В кулуарах міської ради посадовці влаштували бійку

В кулуарах міської ради посадовці влаштували бійку

Черговий конфлікт у міській раді спровокував начальник інспекції з благоустрою Сергій Обшанський, але цього разу він закінчився бійкою прямо у стінах Ратуші.

Як стало нам відомо із власних джерел, Обшанський вирішив нахамити керівнику рекламної компанії «Зорепад», який образ терпіти не став, пише видання "Чернівці Таймс".

Вчора в приміщенні міськради відбувалась нарада заступника міського голови Володимира Середюка з представниками рекламного бізнесу. Проходячи повз «рекламщиків», які розмовляли в коридорі, начальник інспекції з благоустрою Сергій Обшанський , сказав Сергію Писаренко (директор рекламної компанії «Зорепад»), що завтра на виконкомі приймуть рішення про демонтаж його рекламних конструкцій.

Спіч керівника інспекції був приправлений нецензурними висловами, тож йому зробили зауваження та нагадали про етику поведінки працівника міськради. На що Сергій Обшанський відповів, що він зараз розмовляє не як посадовець, і перейшов на особисті нецензурні образи. Після цього виникла бійка, адже такої ганебної та нахабної поведінки з боку посадовця міської ради представник рекламного бізнесу терпіти не став.

#міськарада #посадовці #депутати #бійка
Оголошення
live comments feed...