Депутат Чернівецький міської ради заявив, що у місті інспекція з благоустрою ігнорує незаконну рекламу

Депутат Чернівецький міської ради заявив, що у місті інспекція з благоустрою ігнорує незаконну рекламу

Вже неодноразово повідомлялось про скарги підприємців та депутатів на подвійні стандарти та вибірковість, які застосовує у своїй роботі начальник інспекції з благоустрою Сергій Обшанський. Незважаючи на те, що сам керівник інспекції намагався спростувати це, нові приклади роботи цього підрозділу вкотре доводять, що такі випадки мають місце.

Про один з таких випадківна своїй сторінці у Фейсбуці розповів депутат Чернівецької міської ради від фракції «Самопоміч» Андрій Брязкало.

«Ви думаєте у інспекції з благоустрою немає подвійних стандартів???

Ще на лютневій сесії ЧМР, начальник інспекції з благоустрою Обшанський С. з трибуни заявляв, що в приміщенні де знаходяться гральні автомати і незаконно з порушеннями встановлена реклама вони наведуть порядок і вже 16 березня все буде добре… Але нажаль це були тільки слова… Вже майже місяць пройшов після того як ви особисто про це заявляли! Невже ви вважаєте що саме гральні автомати мають право рекламуватись з порушеннями??? Що це саме та реклама, яка потрібна нашому місту???

Ні порядку з даним об’єктом, ні обіцяних жовтих наліпок з попередженням… нажаль…» – написав депутат.

Депутат Чернівецький міської ради заявив, що у місті інспекція з благоустрою ігнорує незаконну рекламу, фото-1 Депутат Чернівецький міської ради заявив, що у місті інспекція з благоустрою ігнорує незаконну рекламу, фото-2 Депутат Чернівецький міської ради заявив, що у місті інспекція з благоустрою ігнорує незаконну рекламу, фото-3
депутат Обшанський реклама
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі