11:44, 5 травня 2017 р.
У Чернівцях зібралися люди з інвалідністю, щоб поборотися за свої права
Сьогодні відзначають Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідіністю.
В нашому місті також проживають такі мешканці. Тому сьогодні вони зібралися разом щоб відсоювати свої права, адже часто в суспільстві їхні права утискають або не створюють комфортних умов для проживання людей з особливими потребами.
"Борімося і поборимо! В єдності наша сила!", - зазначила Любов Свіріденко у своєму Фейсбук та опублікувала світлину де інваліди-візочники зібралися разом у Чернівцях, біля Хреста Пієти.
Нагадаємо, в Чернівцях ігнорують проблеми людей з особливими потребами (документ)
Довідково
Міжнародний день боротьби за права інвалідів світова спільнота відзначає 5 травня. У цей день 1992 року люди з обмеженими можливостями з 17 країн одночасно провели перший Загальноєвропейський день боротьби за рівні права і проти дискримінації інвалідів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:31, 8 січня
12:21, 13 січня
12:08, 13 січня
15:43, 11 січня
live comments feed...
Коментарі