• Головна
  • Чернівецькі митники вилучили у правопорушників товар майже на два мільйони гривень
14:29, 26 травня 2017 р.

Чернівецькі митники вилучили у правопорушників товар майже на два мільйони гривень

Чернівецькі митники вилучили у правопорушників товар майже на два  мільйони гривень

Правоохоронців пункті пропуску "Порубне-Сірет" Чернівецької митниці провели митний огляду транспортного засобу з вантажем "пряжа", що прямував з Туреччини до Білорусі.

Згідно поданих до митного контролю документів, заявлена загальна вартість товару становила 7,6 тисяч доларів США.

Проте, в ході проведення митного контролю вантажу, виявилось, що подані до митного оформлення документи мають ознаки підробки, що наразі підтвердилось відповідними висновками експертизи.

Таким чином, перевізником було вчинено дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для їх переміщення документів з ознаками підробки, що містять неправдиві дані. Про це повідомляєпрес - служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу на винну особу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.

Товар орієнтовною вартістю 1 млн. 936 тис. грн. затримано та вилучено на склад Чернівецької митниці ДФС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#товар #митники #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...