• Головна
  • Легка атлетика: Успіхи буковинців на чемпіонаті України-2017 у Луцьку
13:54, 8 червня 2017 р.

Легка атлетика: Успіхи буковинців на чемпіонаті України-2017 у Луцьку

Найбільше позитивних емоцій буковинським шанувальникам «королеви спорту» на командному чемпіонаті України 2017 у Луцьку принесли виступи спринтерів.

Марія Руснак (Дашкевич), нарешті, виконала омріяний норматив майстра спорту на дистанції 100 м! На першому етапі вона виграла перший забіг з результатом 11,77 (норматив МС – 11,80), залишивши позаду зіркову Єлизавету Бризгіну.

Рекордсмен Буковини Еміль Ібрагімов на 100-метрівці фінішував у фіналі третім, інформує "Спортбук"

Призовим був і виступ олімпійки Руслани Цихоцької у потрійному стрибку. Хоч показала вона далекий від своїх кращих стрибків результат (відновлюється після хвороби).

Відзначимо і вихід до фіналу на 200-метрівці Аліни Мандебури та Максима Кузіна.

Найприкріше констатувати… вдалий виступ Олександра Данілова. Керівник фізвиховання Чернівецького політехнічного коледжу вже не перший сезон «полює» на норматив майстра спорту і цього разу у фіналі не дотягнув до нього лише 0,01 сек.! Прикро. Але це початок літнього сезону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію