
13:25, 23 червня 2017 р.
У Чернівцях патрульна поліція збила жінку на "зебрі"? (ВІДЕО)

В дорожньо-транспортній пригоді постраждала жінка.
Cьогодні у місті поблизу заводу Кварц сталася аварія. Відеозапис з місця ДТП з'явився у Фейсбук-спільноті "СтопХам Буковина".
Автор та користувачі соцмереж у коментарях до відеозапису стверджують, що винуватцями ДТП є поліціянти. Дехто переконує, що пішохода збила автівка охоронної служби. Наразі в патрульній поліції встановлюють причини ДТП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:12, 22 червня
15:12, 22 червня
12:13, 19 червня
15:21, 22 червня
Коментарі