• Головна
  • У Чернівцях організовано агентські пункти
10:02, 1 липня 2017 р.

У Чернівцях організовано агентські пункти

У Чернівцях організовано агентські пункти

З метою максимального наближення послуг Пенсійного фонду до місць проживання громадян, у Чернівцях організовано агентські пункти.

Вони розміщені в Чернівецькому міському центрі зайнятості, вул. Воробкевича, 37, в Чернівецькому обласному управлінні акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” вул. Героїв Майдану, 244, та у Чернівецьких філіях ПАТ КБ “Приват Банк” за адресами: вул. Університетська, 1, вул. Руська, 252, вул. Александрі, 1( Садгора).

До переліку послуг, які надають працівники управління обслуговування громадян по місту Чернівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області в агентських пунктах належать:

– надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом, електронних сервісів ПФУ тощо).

– попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів управління.

– надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення

– прийом замовлень на видачу довідок: про розмір пенсії; про перебування на обліку; про заробітну плату за формами (ОК-5, ОК-2, ОК-7)

– видача виготовлених довідок, індивідуальних відомостей, оригіналів трудових книжок.

– допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.

– видача пенсійного посвідчення.

– надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання

– прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок

– прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

– прийом заяв та документів щодо виплати пенсії за довіреністю.

– прийом заяв та документів щодо зміни способу виплати пенсії.

Графік прийому громадян працівниками управління обслуговування громадян у Чернівцях Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області в агентських пунктах дивіться тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #пенсіонери
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...