• Головна
  • Лікарням на Буковині виділили більше 10 мільйонів
10:01, 5 липня 2017 р.

Лікарням на Буковині виділили більше 10 мільйонів

Лікарням на Буковині виділили більше 10 мільйонів

04 липня на черговому засіданні сесії обласної ради депутати підтримали підготовлений обласною державною адміністрацією проект змін до обласного бюджету на 2017 рік.

Запропоновані зміни були першочерговими і невідкладними, оскільки їх проведення надає можливість своєчасно врахувати міжбюджетні трансфери, надані обласному бюджету з державного та інших місцевих бюджетів області, додаткові надходження від перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету, а також від платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Чернівецької області.

Як зазначив голова облдержадміністрації, за рахунок зазначених коштів передбачаються необхідні асигнування на забезпечення найбільш необхідних видатків обласних бюджетних установ, а також продовжиться фінансування робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту інфраструктурних об'єктів і придбання необхідного обладнання.

«Відтак, на медичну галузь, згідно поданих облдержадміністрацією пропозицій, додатково виділено більше десяти мільйонів гривень, - зазначив Олександр Фищук. - Зокрема, 1000,0 тис.грн. виділено лікарні швидкої медичної допомоги на придбання медикаментів та перевязувальних матеріалів, 1078,1 тис. грн. - обласному онкологічному диспансеру на придбання онкопрепаратів, 1000,0 тис.грн. - на проведення капітального ремонту та переобладнання харчоблоку обласним госпіталем ветеранів війни, 2000,0 тис.грн. виделено обласному медичному діагностичному центру на придбання апарату для дуплексного сканування транскраніальних судин та магістральних судин кінцівок, 765,3 тис.грн. – обласному протитуберкульозному диспансеру для проведення ремонту фасаду будівлі із частковою заміною вікон, дверей та проведення теплоізоляції стін, на придбання проявочної машини для скринінгової та ранньої діагнстики раку обласним онкологічним диспансером – 250 тис. грн. та інші видатки, які можна переглянути в рішенні, яке вже затверджено депутатами», підсумував голова облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #лікарні #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...