• Головна
  • Як працює сайт міської дитячої поліклініки у Чернівцях?
17:05, 7 липня 2017 р.

Як працює сайт міської дитячої поліклініки у Чернівцях?

Як працює сайт міської дитячої поліклініки у Чернівцях?

24.04.2017р. розпочав роботу сайт КМУ «Міська дитяча поліклініка» за посиланням mdp.muoz.org. На сайті можна ознайомитись з основними розділами роботи установи. Пацієнтам запропоновано попередній запис на прийом до 33 лікарів-спеціалістів поліклініки.

Наразі кількість онлайн записів на прийом налічує до 800 в день. За час роботи сайту, протягом 2 місяців, зареєстровано близько 35 000 записів. Функція попереднього запису можлива тільки протягом 2 календарних тижнів.

Для впровадження онлайн запису було придбано 14 персональних комп’ютерів для лікарів-спеціалістів, знадобилось збільшити та оновити штат медичних реєстраторів, були прийняті на роботу молоді співробітники з навиками роботи на комп’ютері. Протягом двох місяців проводилась підготовка та навчання персоналу поліклініки. В процесі роботи виявлялись технічні недосконалості, які поступово виправлялись.

На даний час реєструються поодинокі збої в роботі сайту у вигляді одночасних записів 2 пацієнтів на один і той самий час прийому, або не збереження запису , що пов’язано з великим навантаженням на сервер в робочий час.

Є випадки запізнень батьків на свій час прийому та непрофільний запис без направлення від дільничного педіатра чи спеціаліста, що порушує поетапність прийому наступного пацієнта. Управління охорони здоров’я та адміністрація поліклініки докладає зусиль та вдячна батькам маленьких пацієнтів за розуміння, підтримку у впровадженні попереднього запису на прийом в режимі онлайн і сподівається на подальший конструктивний «зворотній зв’язок».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #поліклініка #сайт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...