• Головна
  • Військового з Чернівців, який не захотів вирушити до зони АТО, засудили
12:03, 16 липня 2017 р.

Військового з Чернівців, який не захотів вирушити до зони АТО, засудили

Військового з Чернівців, який не захотів вирушити до зони АТО, засудили

Днями Першотравневий районний суд Чернівців визнав винним військовослужбовця військової частини А0284 (80-та окрема десантно-штурмова бригада) у невиконанні військового наказу. 

Як стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, чоловік вступив на службу за контрактом у грудні 2013 року. Його призначили старшим навідником розрахунку мінометної батареї.

У квітні 2017 року в штабі військової частини він в усному, а згодом і письмовому вигляді, отримав наказ командира військової частини про вибуття в зону проведення антитерористичної операції.

Після отриманого наказу солдат відкрито відмовився виконати наказ начальника та досі в зону проведення антитерористичної операції не вибув, пише molbuk.ua

Його дії кваліфікували як порушення Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України та Дисциплінарного статуту Збройних Сил України. Згідно з ними, він був зобов’язаний виконати наказ та вирушити на Схід для подальшого проходження служби на території Донецької та Луганської областей.

Як зазначається в Реєстрі, в особливий період, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію або введення воєнного стану, військова дисципліна зобов’язує кожного військовослужбовця дотримуватися військової присяги та виконувати накази командирів.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину повністю визнав та підтвердив суду, що відкрито відмовився виконати наказ начальника. У вчиненому військовослужбовець розкаявся. Факт порушення він не намагався спростувати.

Таке правопорушення є тяжким злочином, тож за його вчинення вирішили призначити покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Проте звинувачений раніше не був судимий, а за місцем проходження служби характеризується позитивно. Крім того, він визнав провину та щиро розкаявся.

Тому суд вирішив, що виправлення та перевиховання засудженого можливе без ізоляції його від суспільства призначив йому покарання у вигляді з випробуванням з іспитовим умовним строком на два роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #АТО #військовий #суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...