
17:06, 17 липня 2017 р.
Чернівецькі водії паркуються на місцях для людей з інвалідністю

Такі порушення "вдалим" паркувальникам обходяться попередженням чи штрафом, проте це не усуває проблеми.
"Хамкуваті водії постійно паркуються біля Ратуші на обладнаному парковочному місці для людей з інвалідністю", -поскаржилася у Фейсбук активістка Любов Свіріденко.
- Довелося цього разу викликати поліцію. Коли водій підійшов до свого авто, я запитала, чи в нього є посідчення особи з інвалідністю, на що він грубо відповів "Немає", при цьому намагався виїхати з місця стоянки. Коли я йому повідомила про те, що за дане порушення, я викликала поліцію, водій різко вийшов з машини і просто втік. У результаті чого було складено потокол, на автомобіль встановлено блокіратор. Прохання водіям відноситись один до одного з повагою.
Варто зазначити, що такі правопорушення стали нормою для чернівецьких паркувальників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:18
Вчора
15:15
Вчора
14:07
Вчора
13:47
Вчора
11:03
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:18, 9 червня
14:18, 9 червня
07:50, 12 червня
08:41, 9 червня
Коментарі