• Головна
  • 126 буковинських аптек беруть участь у програмі «Доступні ліки» – Михайло Павлюк
17:58, 20 липня 2017 р.

126 буковинських аптек беруть участь у програмі «Доступні ліки» – Михайло Павлюк

126 буковинських аптек беруть участь у програмі «Доступні ліки» – Михайло Павлюк

Сьогодні, 20 липня, відбулась Всеукраїнська селекторна нарада з питань впровадження у регіонах Урядової програми «Доступні ліки» та перерахуванню і виплаті одержувачам субсидії невиконаних сум житлових субсидій, про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Від Чернівецької області участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Михайло Павлюк, директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Андрієць та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Савкін.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зазначив, що до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню за програмою «Доступні ліки», буде включено щонайменше 50 нових препаратів.

«Як ми і обіцяли, програма «Доступні ліки» буде розширюватися. Сьогодні вже формується новий реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. Чинний реєстр найближчим часом буде розширений щонайменше на 50 препаратів», - наголошує Павло Розенко.

Крім цього, Віце-прем’єр-міністр доручив МОЗ протягом двох найближчих тижнів (до 5 серпня) оприлюднити розширений реєстр препаратів, які братимуть участь у програмі «Доступні ліки».

За словами Павла Розенка, у новому переліку будуть представлені ліки виробників ЄС, України та світових виробників, таких як Індія та Ізраїль. «Всі розмови про те, що Уряд обирає найдешевші ліки не відповідають дійсності. Ми обираємо ті препарати, які дозволяють людям ефективно лікувати хвороби, - підкреслив він. - Далі ми будемо працювати над тим, щоб долучати до цієї програми більше нозологій».

Щодо ситуації з виконанням програми «Доступні ліки» у Чернівецькій області, перший заступник голови облдержадміністрації Михайло Павлюк доповів, що впровадження урядової програми «Доступні ліки» в Чернівецькій області впроваджується на належному рівні.

«На Буковині сума затверджених коштів становить понад 11 млн. 672 тис. грн. 47 суб'єктів господарювання (126 аптечних закладів) приймають участь у проекті. Населенню краю відшкодовано 59866 рецептів на загальну суму 2млн. 160,79 тис. грн., що у відсотках за період помісячних видатків дії Урядової програми складає 55%», - зазнач ає посадовець.

За словами Михайла Павлюка, в області ведеться робота щодо розширення мережі, які прийматимуть участь в Урядовій програмі. Питання щодо «Доступних ліків» буде найближчим часом розглянуте на колегії Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аптека #ліки #доступніліки #ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...