• Головна
  • Будівлю колишньої лікарні у Чернівцях займе БДМУ
09:04, 25 липня 2017 р.

Будівлю колишньої лікарні у Чернівцях займе БДМУ

Будівлю колишньої лікарні у Чернівцях займе БДМУ

Виконавчий комітет міської ради вирішив н адати в оренду приміщення колишньої лікарні «Колос», що знаходиться на вул. Руській,87 в оренду Буковинському державному медичному університету з метою використання під навчальні аудиторії. Будівля має площу 2139,9 кв. про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Електронну петицію з вимогою надати це комунальне приміщення в оренду медичному університету підписало 263 чернівчанина. Плата за оренду комунального приміщення на вул. Руській 87 становитиме 6,37 грн. за 1 кв. м. з ПДВ. Орендар висловив готовність власним коштом здійснити капітальний ремонт будівлі та заміну інженерних мереж.

Окрім цієї будівлі та орендованих приміщень в закладах охорони здоров’я, Буковинський державний медичний університету орендує у міста під навчальні корпуси та кафедри понад 2,7 тис. кв. м та використовує на правах позички 544 кв. м. комунальних приміщень. За останні роки кількість студентів Буковинського державного медичного університету зросла майже удвічі – з 3,5 до 6 тисяч студентів.

Медичний університет є одним з найбільших платників до бюджету міста. Зокрема, у 2015 році ним сплачено до міської скарбниці понад 11 млн. грн., торік – майже 18 млн. грн.

«Одним із пріоритетів розвитку міста вважаємо створення сучасної лікувальної бази та забезпечення її конкурентоздатними професійними кадрами, бачимо також перспективу у створенні в Чернівцях нових точок росту у вищих навчальних закладах. Тому підтримуємо стремління медичного університету до розбудови своєї навчальної та клінічної бази, сподіваємося на подальшу активну участь цього вузу у важливих міських соціальних проектах», – заявив міський голова Олексій Каспрук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #БДМУ #власність #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...