• Головна
  • На Буковині жителі багатоповерхівки потерпають від нечистот та смороду (фото)
11:28, 27 липня 2017 р.

На Буковині жителі багатоповерхівки потерпають від нечистот та смороду (фото)

На Буковині жителі багатоповерхівки потерпають від нечистот та смороду (фото)

Озера з нечистот в підвалі, пліснява на стінах, просідання фундаменту будинку, а влітку взагалі страшенний сморід – з  такими реаліями мусять миритися вже майже рік жителі багатоповерхівки № 2а, що по вулиці Ярослава Мудрого у Сокирянах.

Як розповідають мешканці будинку, в одному з під’їздів комунальники раніше замінили труби водовідведення, а в іншому – не встигли. Тож застаріла труба постійно забивається, а через отвори у ній нечистоти розливаються по підвалу. Про проблему неодноразово в усній формі повідомляли особисто мера та комунальні служби, наразі писали колективне звернення. Результат у відповідь був рівний нулю. Про це повідомляє Північно-бессарабський інформаційний портал.

І лише днями, після візиту до їх підвального приміщення начальника відділу санітарно-епідеміологічного нагляду, організації розслідувань спалахів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області В’ячеслава Чернявського, вирішення проблеми, напевне, рушило з мертвої точки. З підвалу будинку викачали нечистоти, з’явились зі стурбованим виглядом посадовці міської ради та незмінний будівельник Сокирян, повідомляють квартиронаймачі багатоповерхівки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #нечистоти #багатоповерхівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...