• Головна
  • Гідрообладнання - що робити у разі виходу з ладу?
Реклама
10:43, 3 липня 2017 р.

Гідрообладнання - що робити у разі виходу з ладу?

Реклама

Ремонт сільськогосподарської та будівельної техніки - спрямованість компанії «АгроГідроРем». Ремонтне підприємство АгроГідроРем має досвід більш десяти років, виконує і роботи відповідно до світових стандартів.

 Послуги з ремонту

 Виконання ремонтних робіт засноване на:

  •  Високій якості витратних матеріалів;
  •  Підборі та виготовлення запчастин від виробників;
  •  Діагностика причин несправностей і їх вирішення.

Користуючись високопродуктивним обладнанням, фахівці досягають максимально високого результату. Основна з наших завдань: ремонт гідравліки. Таке завдання вимагає підбору правильних оренда техніки для того, щоб відновлення працездатності агрегатів проходило максимально якісно і в мінімальні строки. У це входить: визначення причини, підбір запчастин, установка.

Компанія виконує заміну та підбір запчастин для техніки від різних виробників. Це можу бути гідроциліндри, гідророзподільники, гідронасоси, варіатори, турбокомпресори. Залежно від обсягу та складності визначається ціна роботи.

Співробітництво

Співпрацюючи з компанією «АгроГідроРем» ви отримуєте кращі умови і якісно виконані роботи. Політика підприємства спрямована на здійснення ремонту будь-якої складності і надання клієнту повного пакету послуг. Компанія також займається випуском власної продукції. В повний перелік ремонтних робіт входить лагодження:

  • ГСТ;
  • Зварювальні апарати;
  • КПП;
  • Пускові двигуни;
  • Кошики диски і зчеплення.

І багато іншого. Виконання подібних завдань потрібно високого ступеня професіоналізму і досвіду роботи з типовими проблемами. Ми надаємо допомогу у відповідності з усіма вітчизняними та світовими стандартами. Більшість клієнтів, які скористалися нашими послугами, залишилися задоволені зробленими роботами.

Співпрацюючи з ремонтним підприємством, ви отримуєте комфортні умови для співпраці і оптимальні ціни. Ми пропонуємо якість і надійність ремонту, а також заміну запчастин на деталі нашого виробництва. Якість продукції, що випускається може зрівнятися з якістю закордонних аналогів. Зверніться до нас, якщо ваша техніка вийшла з ладу і вимагає швидкого ремонту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...