
НОВИНИ
20:28, Сьогодні
З російського полону звільнили буковинця Віктора Камбура
НОВИНИ

Звільнені з полону захисники. Фото: Руслан Осипенко
Серед звільнених з російського полону військових є житель Чернівецької області Віктор Камбур. Захисник повернувся в Україну після чотирьох років неволі.
За інформацією начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Руслана Осипенка, під час чергового обміну військовополоненими в Україну повернувся буковинець Віктор Камбур із села Лівинці Дністровського району.
За словами очільника області, військовослужбовець провів у російському полоні чотири роки. Нині він уже повернувся на рідну українську землю.
Руслан Запаранюк привітав захисника з довгоочікуваним поверненням додому та подякував Президенту України Володимиру Зеленському і всій дипломатичній команді за роботу над звільненням українських військовополонених.
Читайте також: На Буковині відкрили провадження через можливе перевищення повноважень працівниками поліції та ТЦК
Будьте в курсі всього, що відбувається у Чернівцях — підписуйтесь на наші соцмережі Telegram, Instagram, Facebook
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
Коментарі