• Головна
  • Місячна сума "дитячих грошей" збільшена
12:15, 1 серпня 2017 р.

Місячна сума "дитячих грошей" збільшена

Місячна сума "дитячих грошей" збільшена

Сума аліментів, яка повинна сплачуватися на утримання дитини зросла. Відтепер, відповідно до закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, що стосуються поліпшення захисту прав дитини на належне утримання", гроші належать саме дитині.

Нагадаємо, що раніше кошти належали особі, яка проживала разом з нею. На утримання одного малюка можна отримати чверть місячного доходу батьків, а на двох-одну третю частину від сімейного прибутку. Якщо у сім'ї є троє чи більше дітей, то сума складатиме половину доходу.

Платник аліментів, який не вказує точної суми своїх місячних надходжень, або ж отримує зарплатню не з одного місця роботи повинен сплатити грошову компенсацію не менше ніж 50% прожиткового мінімуму за місяць.

Наразі, прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років складає 1 426 гривень, а особи віком до 18 років мають отримувати мінімум у рамках 1777 гривень у місяць. Законом також передбачено, що найвища межа аліментів може сягати не більше 10 прожиткових мінімумів, а це відповідно 14-18 тис грн.

Згідно із законом, спосіб стягнення грошової компенсації визначається тим з батьків, хто безпосередньо проживає з дитиною. Тож питання може вирішуватись, як мирним шляхом переговорів, так і поданням до суду.

#діти #гроші #сплата
Оголошення
live comments feed...