• Головна
  • Власники нерухомості у Чернівцях сплатили понад 6 млн. грн. податку
11:11, 4 серпня 2017 р.

Власники нерухомості у Чернівцях сплатили понад 6 млн. грн. податку

Власники нерухомості у Чернівцях сплатили понад 6 млн. грн. податку

Власники нерухомого майна упродовж семи місяців цього року сплатили до бюджету Чернівців 6,7 млн. грн. податку на нерухоме майно. Ця цифра на 3,7млн. грн, або більш яку двічі перевищує минулорічні показники.

Упродовж січня – липня більшу частину відрахувань забезпечили юридичні особи – понад 93 відсотки, сплативши 6,2 млн.грн. Про це повідомляє Чернівецька ОДПІ.

Фізичні особи поповнили бюджет міста на 454, 5 тис. грн., у тому числі податку за об'єкти житлової нерухомості – 306, 6 тис.грн., нежитлових–147,9 тис.грн.

Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що громадяни, які мають нерухомість, що підлягає оподаткуванню, сплачують цей податок після отримання від органів ДФС повідомлення - рішення про нараховану суму, тобто після 1 липня.

Цього року повідомлення про сплату податку на нерухоме майно отримали 9100 чернівчан на загальну суму 2,1 млн.грн. Розрахуватись з бюджетом необхідно упродовж 60 днів із дня вручення документа. У 2017 році граничний строк сплати зобов'язання, вказаного у квитанції - 29серпня.

#податок #сплата #майно
Оголошення
live comments feed...