• Головна
  • У Чернівцях оголошено конкурс на встановлення споруд для розливу питної води
17:27, 8 серпня 2017 р.

У Чернівцях оголошено конкурс на встановлення споруд для розливу питної води

У Чернівцях оголошено конкурс на встановлення споруд для розливу питної води

За інформацією ДМБК в місті виявлено багато пересувних тимчасових споруд з розливу питної води на прибудинкових територіях без відповідних дозволів. Прибудинкові території надавались в орендне чи постійне користування виключно для обслуговування житлових будинків. Отже, використання такої земельної ділянки для встановлення на ній об’єктів комерційного призначення є незаконним , пише прес-служба Чернівецької міської ради.

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує про проведення конкурсу з надання права на користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення пересувних тимчасових споруд з розливу питної води, орієнтовною площею 2 – 4 кв.м. згідно схеми зонального розподілу території міста Чернівців,повідомляють в прес-центрі міської ради.

Конкурс на право користування окремими елементами благоустрою комунальної власності відбудетьсяо 16 годині 13 вересня 2017 рокув 105 кабінеті Чернівецької міської ради за адресою площа Центральна, 1.

#питнавода #споруда #Чернівці #міськарада
Оголошення
live comments feed...