• Головна
  • Архітектори показали як виглядатиме Театральна площа у Чернівцях (фото)
18:29, 10 серпня 2017 р.

Архітектори показали як виглядатиме Театральна площа у Чернівцях (фото)

Архітектори показали як виглядатиме Театральна площа у Чернівцях (фото)

Сьогодні у Ратуші показали ескіз оновленої Театральної площі.

Ескізний проект капітального ремонту Театральної площі сьогодні презентували в міській раді головний архітектор міста Наталія Хілько та архітектори Віталій Стрільчук та Рудольф Граф. На капітальний ремонт чернівецької площі за ініціативи Владислава Севрюкова з Державного бюджету буде виділено 2,6 млн.грн, Чернівецькою міською радою також виділено на ці цілі 2,4 млн. грн. з міського бюджету, які включені до програми «Сучасне місто», повідомляє прес-служба Міської ради.

Капітальний ремонт Театральної площі, згідно представленого ескізу, передбачає збільшення посадкових місць за рахунок мобільних лавок та реставрації наявних. Передбачається демонтаж кутових огорож, що в свою чергу відкриє додатковий новий простір . «Алею зірок» планують з’єднати з пішохідною зоною. В проекті передбачено пандус для маломобільних людей, можливість проведення масових задів та встановлення питних фонтанів.

Суттєвих змін зазнає покриття площі, яке передбачено замінити на більш зручний та витривалий матеріал. Як повідомила головний архітектор міста Наталія Хілько, орієнтовно через 2 тижні буде відома повна кошторисна вартість проекту, після чого буде оголошений тендер на відповідні ремонтні роботи.

Також найближчим часом, міська влада планує оголосити конкурс на реконструкцію Центральної та Соборної площ міста. Громадське обговорення капітального ремонту Театральної площі відбудеться 12 серпня з 12.00 до 14.00 год. на самій площі, де кожний активний чернівчан зможе висловити свої побажання, пропозиції, поради та зауваження щодо майбутнього вигляду однієї з найкрасивіших площ міста.

#ремонт #ескіз #Театральнаплоща
Оголошення
live comments feed...