
НОВИНИ
11:04, Сьогодні
У Чернівцях у квартирі знайшли тіло чоловіка з ножовими пораненнями
НОВИНИ

Поліція на місці злочину, фото: поліція у Чернівецькій області, колаж: 0372
3 серпня до поліції надійшло повідомлення про виявлення у квартирі в Чернівцях тіла 50-річного чоловіка з ознаками насильницької смерті.
Про це повідомили у поліції Чернівецької області.
На місце події виїхали керівництво поліції Буковини, оперативники Управління карного розшуку, співробітники Слідчого управління, слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції та криміналісти. Упродовж години правоохоронці встановили обставини злочину та затримали 53-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві рідного брата.
За попередньою інформацією слідства, між братами під час перебування у квартирі виник конфлікт. У ході сварки старший брат завдав молодшому численних ножових поранень. Від отриманих травм 50-річний чоловік помер на місці. Його тіло направили на судово-медичну експертизу.
Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час огляду помешкання правоохоронці вилучили речові докази.
Слідчі повідомили 53-річному чернівчанину про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Також до суду скеровано клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та не встановлено обвинувальним вироком суду.
Читайте також: На Буковині агент фсб отримав довічне ув'язнення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:10
Вчора
17:51
Вчора
15:37
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:12, 31 липня
5
15:56, Вчора
75
10:42, Сьогодні
1
Коментарі