• Головна
  • В мережі з’явились фото елітних особняків, які будує чернівецький нардеп Максим Бурбак
17:32, 10 серпня 2017 р.

В мережі з’явились фото елітних особняків, які будує чернівецький нардеп Максим Бурбак

В мережі з’явились фото елітних особняків, які будує чернівецький нардеп Максим Бурбак

Нардеп будує декілька елітних особняків у селі Виженка, яке знаходиться поблизу райцентру Вижниця і рахується воротами Буковинських Карпат.

Фотографії нерухомості Бурбака в мережі Фейсбук опублікував громадський активіст Михайло Шморгун.

За його словами там каскад з чотирьох будинків, фасадна фарба під замовлення з Німеччини, а кухня, яка на фото, як пояснюють експерти, коштує космічних для середньостатистичного українця коштів. Ну і звичайно ж будівництво під надійною охороною, пише Чернівецький час.

Звісно ж, лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак бідний як церковна миша, і живе на зарплату нардепа. А ось дружина, як це часто буває в таких випадках, надуспішний підприємець. Власне на неї записана і земельна ділянка у Виженці площею 2474 квадратних метри, і будинок 82 квадратних метри, а також чотири елітних особняки (110, 115, 334 та 378 квадратних метри) будівництво яких вже майже завершується і тривають оздоблювальні роботи всередині будинків.

Сама земельна ділянка придбана ще в 2006 році, а ось будинки почали з’являтись як гриби після дощу лише в 2016-му. Саме в цьому році будинки з’явились і у декларації нардепа як об’єкти незавершеного будівництва. Тож поки в крайні триває війна, у когось дуже швидкими темпами в гірській місцевості триває будівництво елітних особняків з басейнами.

Виженка, де активно будується нардеп, село доволі відоме. Зараз це центр зеленого туризму, а з 1859 року і до Першої світової війни Виженка була елітним австро-угорським курортом, куди багатії з різних куточків імперії приїжджали на відпочинок в гори.

Вартість подібної нерухомості з басейнами та оздобленням значно перевищує і заробітки нардепа, і його дружини, але навряд чи його однопартієць Аваков зацікавиться такими фактами.

#особняки #котеджі #Бурбак
Оголошення
live comments feed...