• Головна
  • Чернівецькі чиновники вимагали у депутатів міської ради премій
14:29, 11 серпня 2017 р.

Чернівецькі чиновники вимагали у депутатів міської ради премій

Чернівецькі чиновники вимагали у депутатів міської ради премій

Сьогодні на сесії міської ради п ід час обговорення змін до бюджету у залі дискусію викликало питання премій керівному складу міської ради.

Чиновники бажають щомісячно отримати від 105% до 205% надбавок. У результаті зарплата міського голови Олексія Каспрука зросте з 12 до 25 тисяч гривень, його заступника – із 12 до майже 20 тисяч. Директор департаменту отримуватиме 18 тисяч гривень, а його заступник – 16 тисяч. Рядовий спеціаліст міської ради матиме зарплатню 7,5 тисяч гривень , пише «Чернівецький промінь».

Депутатів такі цифри обурили, кажуть, чиновникам не гріх платити більше, але за умови, що їхня робота буде ефективною.

« Премії мають бути обґрунтованими, їх необхідно встановлювати за результатами роботи, а посадовці не допрацьовують. Разом із тим, рядовим працівникам, спеціалістам, які виконують щодня рутинну роботу, нарахували мінімальні суми премії, лише 105%. Керівники тим часом себе не образили, їм 205% » , – зауважив депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей .

У чиновників же своя правда.

« Я стільки років пропрацювала, школу закінчила з медаллю золотою, коли мої подружки ходили на танці, я сиділа над книжками, коли друзі відпочивали, я брала участь у різних олімпіадах. Вчилася три курси майже із червоним дипломом, потім перевелася на заочний, і я тепер випрошую у вас зарплату » , – зі сльозами на очах заявила керівник фінансового управління міської ради Лівія Бамбуляк .

Робота у чиновників важка, у них практично немає вільного часу і відпусток, підзаробляти підприємництвом їм не можна, тож підтримка украй потрібна, каже заступник міського голови Володимир Середюк .

Депутати ж зауважили, якщо і підтримувати гривнею, то, перш за все, рядових працівників мерії, тож проголосували преміювати усіх працівників міської ради на 205%. Але, при цьому, керівники департаментів мають щоквартально звітувати про свою роботу.

У результаті депутати не дійшли згоди щодо суми, яку слід виділяти із бюджету на премії чиновникам, а відтак і за проект рішення в цілому не проголосували. Тож питання преміювання поки відклали.

#чиновники #міськарада #зарплата
Оголошення
live comments feed...