• Головна
  • У Чернівцях на Калинці побилися жінки у черзі до маршрутки
14:46, 14 серпня 2017 р.

У Чернівцях на Калинці побилися жінки у черзі до маршрутки

У Чернівцях на Калинці побилися жінки у черзі до маршрутки

У Чернівцях на зупинці громадського транспорту біля Калинівського ринку сталася сутичка між пасажирами. Про це розповіли випадкові учасники події - приватні підприємці, які працюють на ринку.

- На місці де зазвичай зупиняється маршрутка №30 десь о 15.00 зібралося чимало людей - всі чекали транспорт, - розповідає пані Жанна, приватний підприємець ринку. - Люди вишикувалися у чергу, щоб спокійно і цивілізовано зайти до маршрутки. Так, як це організовано у багатьох містах, коли в середину транспорту заходити по черзі, хто раніше прийшов, той і першим мав би увійти у автівку.

- Коли під’їхала маршрутка, люди, які стояли першими, спокійно підійшли до дверей. Аж раптом дві доволі гладкі жінки - як виявилося мати і донька - почали розштовхувати інших людей, які стояли на зупинці і намагалися силою залізти в маршрутку. Звісно, що це людей обурило, адже ці дві жінки були в кінці черги. Але їм дуже захотілося увійти першими, тож розштовхували інших пасажирів. Але люди, і я також, їх не пускали. Але одна із цих двох жінок боляче ухопила мене за руки, відштовхнула іншу жінку від чого та упала.

- Нахабних жінок не зупинило, вони просто пройшлися ногами по жінці, яка упала на асфальт і побила руки та ноги, - розповідає пані Жанна. - Ця ситуація жахлива: вона демонструє і невихованість деяких земляків і ситуацію, яка склалася навколо зупинки громадського транспорту на Калинівському ринку, якої насправді немає.

Як розповіли підприємці ринку, це стосується не лише 30 маршруту, а й інших напрямків - люди давно просять відповідальних осіб облаштувати зупинку. Адже тут приїжджають маршрутки і зупиняються на умовних місцях для висадки пасажирів, на інших умовних місцях вони мали би здійснювати посадку. Але ніде не показано, де яка маршрутка зупиняється, люди бігають від автівки до автівки у пошуках потрібного маршруту.

Ситуація загострилася, відколи маршрутками почали частіше їздити підприємці. В останні дні, коли надворі було спекотно, у цих чергах люди втрачали свідомість, доки чекали наступної маршрутки. Бо і перевізники не лише не дотримуються графіків, але й взагалі не виходять на маршрут. Людям доводиться по 30-40 хвилин чекати просто на дорозі, без накриття, на відкритому сонці, пише molbuk.ua.

Тепер у підприємців терпець урвався, вони оголошують страйк. У п’ятницю - 18 серпня о 14.30-15.00 оголошують мітинг і запрошують до відкритої розмови владу міста, адміністрацію ринку й перевізників

#ринок #Чернівці #бійка
Оголошення
live comments feed...