• Головна
  • 32 мільйони гривень пішли на поточний ремонт 3 кілометрів траси на Буковині
11:29, 17 серпня 2017 р.

32 мільйони гривень пішли на поточний ремонт 3 кілометрів траси на Буковині

32 мільйони гривень пішли на поточний ремонт 3 кілометрів траси на Буковині

Відремонтовану частину траси національного значення, що поблизу Магали Новоселицького району, у вересні планують здати в експлуатацію. Асфальтове покриття вже встановлене залишилось зробити лише розмітку і облаштувати узбіччя.

ОЛЕКСАНДР, ВОДІЙ : «Раніше приїжджав в Україну хотілось їхати, зараз тільки кордон пересікаєш – плакати хочеться».

Та ця ділянка дороги, на в’їзді у обласний центр протяжністю у 3 кілометри, на автомобільному шляху національного значення Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига, нині тішить водіїв. Ті в один голос кажуть, таку дорогу б і по всій області.

ВОДІЙ : «Супер. Когда новая, можно ехать. Было бы по всюду так». 

ВОДІЙ : «Дорог у вас реально нету. Больше сюда не приедем, обещаем. Единственный участок хороший. Больше ездить у вас негде».

ВОДІЙ : «Якісно дорога зроблена? Тут, цей шматочок? Супер! Я рахую, що це ще нормальна дорога».

ВОДІЙ : «У порівнянні з тим, як зробили дорогу на Герцу, у свій час, то це ще нормальна».

ВОДІЙ : «Лучше чем было, конечно не Европейский вариант, но… Что б так полностью все сделали. Потому что кусок сделали а второй кусок не сделали».

32 мільйони гривень, такі гроші пішли на поточний ремонт цих 3 кілометрів траси. Кошти ці з перевиконання митних платежів. Роботи розпочали у травні цього року, нині залишилось лише облаштувати узбіччя, а також зробити розмітку, повідомляє Буковина.ТВ. Остання –  фінансуватиметься за гроші експлуатаційного утримання. У Службі автомобільних доріг області пояснюють, ця ділянка потребувала більших витрат, адже вона – ширша.

ЮРІЙ БУЧКА, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Це перша категорія дороги. З 4 смугами руху. Вартість об’єкта складає 32 мільйони 600 тисяч. На даний час в повному обсязі виконанні роботи за технологією «гарячий ремікс». Це регенерація старого покриття з його подальшим використанням, а також з частковим добавленням нового матеріалу. Також на 100% виконані роботи по влаштування тонкошарового покриття на з’їздах та примиканнях».

Якість виконаних робіт просимо оцінити автомобілістів.

ОЛЕКСАНДР, ВОДІЙ: «Що сказати про якісь дороги? Ну, ніби, поки нічого. Побачимо, що далі буде».

Пан Олександр водій вантажівки із 20-ти річним досвідом. Каже, йому є з чим порівнювати, адже за кордоном буває часто, і може на власних «колесах» оцінити різницю у дорогах.

ОЛЕКСАНДР, ВОДІЙ: «От у німців наприклад, автобам – немає до чого причепитись, але якщо гарантійний строк пройшов, вони його зносять, роблять по-новому подушку, щоб він знову служив ще сто років, сто п’ятдесят. От так треба робити дороги, а не просто взяли на асфальт положили асфальт. Зараз дощ піде, переміни температури і воно почне вилазити».

Втім є і спеціалісти, котрі досліджують стан відремонтованої підрядником дороги, і тільки після їх оцінки ділянку здають у експлуатацію. При «Укравтодорі» є державне підприємство «Дорцентр», яке спеціалізується на контролі якості виконання дорожньо-будівельних робіт. А на обласному рівні у Службі автомобільних доріг Буковини є відділ технічного контролю та якості.

ЮРІЙ БУЧКА, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Ця ділянка, тільки закінчили конструктиви, тому вона ще не перевірялась «Дорцентром». Вона буде обов’язково перевірена.   Окрім того, ми акт вводу у експлуатацію тільки тоді підписуємо, коли підрядною організацією надається гарантійний термін робіт».  

Саме після цього стане зрозуміло чи доцільно витратили 3 десятки мільйонів на цю частину дороги.

#Буковина #ремонт #траса
Оголошення
live comments feed...